BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Altarljusstakar 11536441
nr 1153 6441
Altarljusstakar
ett par, mässing, höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 december 2017
kl 18:59:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Mässing